Svádění luny (2004)

17. června 2015 v 18:24 | Pragdene |  Série Merry Gentry
Seduced By Moonlight
Laurell K. Hamilton

Překlad: Dominika Moulíková
Obálka: Jakub Jíra
Nakladatelství: Epocha
Vydání: 2014
Počet stran: 352
Rozměr:
Provedení­: vázaná

czitfren

Meredith Gentryová je soukromé očko a zároveň princezna Merry, následnice trůnu Říše kouzel. Ale teď jí ti, kteří jsou jí nejblíže, našeptávají, že se v ní skrývá mnohem víc. Bojí se jí, dokonce i ve chvíli, kdy ji chrání. A kdo by se jim divil? Merry probudila sílu, která v nich tisíce let dřímala. Problém je, že vůbec netuší proč.
Její tetu, královnu Vzduchu a Temnoty, už nerozptylují obvyklé sadistické koníčky. Královnina posedlost je upřena na Meredith. Otěhotnět a porazit svého bratrance, prince Cela, v boji o královskou korunu, trvá déle, než Merry čekala.
Ačkoli tráví každou noc s královninými Havrany, svými nesmrtelnými strážci, nevedou tyto dekadentní hrátky k tolik očekávanému výsledku. Ale děje se něco jiného. Kouzelná moc proudí jejím tělem naprosto nekontrolovatelně. A když Merry spojí své zpola smrtelné tělo s jejich čistokrevnými, cítí, jak narůstá a sílí.

Oficiální text distributora

huruuk
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 29. června 2015 v 1:21 | Reagovat

Ke čtení Mary jsem se ještě nedostala, ale určitě to mám v plánu. České obaly se mi u Mery docela dost líbí, Dotek bouře se mi líbí nejvíc, jak jsem koukala na FB stránku. Ale u Svádění luny je super i ten třetí zleva, vrchní řada. I když na mě možná působí trochu dojmem spíš Anity než Mary.

2 Pragdene Pragdene | 29. června 2015 v 14:46 | Reagovat

[1]: Já jsem se ke čtení bohužel dostala. Nevím jestli je to tím, že jsem první četla Anitu, ale Merry mě vůbec nenadchla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.